Drugie życie banerów – czyli krawiecki upcykling 🙂

Dzięki pracy Fundacji GraTy, teczkę wykonaną z przestarzałego banneru wyborczego można teraz korzystnie wykorzystać jako elegancki i trwały akcesorium biurowe. Ten unikatowy przedmiot to dowód na to, jak można przekształcić materiały, które normalnie trafiłyby na śmieci, w praktyczną i stylową rzecz. Ograniczenie ilości odpadów nigdy nie wyglądało tak dobrze!

Banery to coś co otacza nas niemal zewsząd: mijamy na ulicach informacje o promocjach w sklepach, firmach, w okresie przedwyborczym patrzą z nich na nas twarze kandydatów. Co jednak zrobić z tymi które się zdezaktualizowały? W Fundacji GraTy mamy na to pomysł! Ostatnio wzięliśmy na warsztat ideę “less waste” – a w naszym przedsiębiorstwie społecznym […]