Previous slide
Next slide

Wesprzyj nas

Przyłącz się do wspierania naszej Fundacji GraTy, gdzie Twoje wsparcie staje się nieocenionym krokiem ku tworzeniu trwałych zmian, które obejmują i przynoszą korzyści zarówno społecznościom lokalnym, jak i globalnym. Twoja hojność i zaangażowanie są kluczowe dla naszych inicjatyw, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w kreowanie pozytywnych transformacji w społeczeństwie.

Wsparcie Fundacji GraTy: tworzenie trwałych zmian!

Twoja wpłata ma konkretne przeznaczenie i mocno wpływa na cele, które aktywnie realizujemy. Nasze środki finansowe kierujemy na adaptację przestrzeni coworkingowej, umożliwiającą dostosowanie jej do potrzeb osób z doświadczeniem uchodźczym. Dodatkowo, wspierasz działanie kawiarenki naprawczej z pracownią krawiecką, co stanowi ogromne wsparcie dla tych, którzy chcą się rozwijać w tym obszarze.

Twoja darowizna pozwala nam organizować warsztaty, szkolenia, a także integracyjne wydarzenia, które pomagają w rozwijaniu różnorodnych kompetencji i umiejętności społeczności. To właśnie dzięki Tobie możemy wspierać osoby w potrzebie, integrować grupy społeczne i tworzyć miejsca edukacji i spotkań.

Trzeci Sektor w Akcji: Wspieraj Działania NGO

Twoje zaangażowanie jest kluczowe w naszej misji. Twoja hojność to nie tylko wsparcie finansowe, to również wyraz solidarności i zaufania. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy talent ma możliwość rozwoju i w której każda darowizna przyczynia się do tworzenia lepszego świata dla wielu osób.

Pomoc NGO: Twoja Darowizna dla Fundacji GraTy

Dołącz do naszego wysiłku. Twoja darowizna jest krokiem w kierunku lepszej przyszłości dla wielu osób, więc bądź częścią tego pozytywnego ruchu! Dziękujemy z całego serca za Twoje wsparcie. Twoja hojność ma potężny wpływ i razem tworzymy rzeczywisty pozytywny wpływ na świat!

Kontakt

Jeśli masz pytania, propozycje współpracy czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o naszej misji i działalności, jesteśmy otwarci na rozmowę! Dołącz do naszej społeczności, poznaj nas bliżej i stań się częścią zmian, które razem chcemy wprowadzić w życie! Zachęcamy także do śledzenia nas na platformach społecznościowych, gdzie regularnie dzielimy się aktualnościami, wydarzeniami, inspirującymi historiami i możliwościami współpracy.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.