Previous slide
Next slide

Wypożycz GRAtoWÓZ - pierwszy w Polsce gametruck

W Fundacji GraTy oferujemy możliwość korzystania z naszych growych zasobów nie tylko na miejscu. Nasz GRAtoWÓZ jest w stanie dojechać w każdy zakątek Polski i obsłużyć każdy event!  Wynajmując gamestrucka Fundacji GraTy na swoje wydarzenie, zapewnicie jego uczestnikom niezapomniane doświadczenie pod okiem animatorów czasu wolnego, którzy wprowadzą wszystkich zainteresowanych w świat gier planszowych, fabularnych, bitewnych, parkowych, wirtualnej rzeczywistości i szeroko pojętego gamingu.

Młoda kobieta gra na konsoli we wnętrzu GRAtoWOZu
GRAtoWÓZ to games room na kółkach! W środku znajdują się konsole - a także planszówki i gry parkowe

Tabor gier - GRAtoWÓZ na trasie (1398 zł/3 godz.):

• Dostęp do busa wyposażonego w dwa ekrany i 12 miejsc gamingowych: W tej przestrzeni uczestnicy mogą wspólnie się bawić korzystając z konsol PlayStation 5 oraz Nintendo Switch – a nasi animatorzy przeprowadzą dla nich warsztaty gier na konsole

• Warsztaty Gier Planszowych:  Dojeżdżając na Wasze wydarzenie gwarantujemy także dostęp do 60 różnych gier planszowych. Znajdują się wśród nich tytuły zarówno dla starszych jak i młodszych i o różnej tematyce.

• Organizacja Pokoju Gier: Wynajmując GRAtoWÓZ na swoje wydarzenie nie musicie się martwić o zorganizowanie przestrzeni. Na 64 metrach kwadratowych rozstawiamy nasz games room, w którym w jednym momencie może wspólnie grać aż 20 osób pod opieką naszych animatorów czasu wolnego, którzy chętnie wytłumaczą zasady gier.

Koszty dojazdu (kilometrówka) – wliczane do usługi:

Paliwo: Do 100 km – 1.20 zł/km, powyżej 100 km – 2.00 zł/km.

Ważna informacja:

Jeżeli wynajem busa, w przypadku długości usługi przekracza 7 godzin (w tym dojazd i powrót), do kwoty dodatkowo doliczamy 320 zł za jednego animatora jako koszty (wyżywienie i nocleg). Oferujemy kompleksową obsługę, aby zapewnić Wam najlepsze doświadczenie z gametruckiem – GRAtoWOZem!

To nie wszystko! Sprawdź dodatkowe warianty! (kwoty podane są za 1 godzinę, usługi można dowolnie łączyć)

Dwie postacie kobiecie malujące na samochodzie ikony z gier
Wnętrze GRAtoWOZu z podświetlonym logiem Fundacji GraTy

Warsztaty Gier Planszowych i Gier na Konsole to nie wszystko, co kryje w swoim wnętrzu GRAtoWÓZ. W ramach obsługi Waszego eventu mamy dla Was:

• VR – gogle VR  2 szt. Google Quest II i 1 szt. Sony Gogle PlayStation VR2 (1 godzina) – 80 zł: To możliwość wkroczenia w świat wirtualnej rzeczywistości i doświadczenia niesamowitych przygód. To prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnych technologii i fascynujących doznań!
  • Mata do tańczenia (1 godzina) – 100 zł: Idealne aby przenieść imprezę na parkiet! To świetny sposób na integrację, rytmiczną zabawę i mnóstwo śmiechu.
  • Pokaz gier bitewnych (1 godzina) – 180 zł: Dla pasjonatów strategii i taktyki. Zobacz, jak nasi doświadczeni gracze rozgrywają epickie bitwy na planszach, dostarczając zarówno emocji, jak i wiedzy.
  • Gry plenerowe (1 godzina) – 60 zł: Przenieś zabawę na świeże powietrze! Gry plenerowe to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, rozwijanie zespołowości i rywalizację w przyjaznej atmosferze. Możecie spróbować swoich sił w grach takich jak: Mollky (popularna, fińska gra zręcznościowa, w której celem jest zbicie wszystkich dziewięciu pionków za pomocą drewniane), Bule (znana także jako petanque, to francuska gra  polegająca na rzucaniu metalowych kul w kierunku drewnianego celu), Kubb (szwedzka gra zręcznościowa polegająca na rzucaniu drewnianymi klockami w celu obalenia króla przeciwnika i zdobycia wszystkich pionów) oraz Krokiet (gra zespołowa, w której gracze używają drewnianych młotków do wbijania piłek przez specjalne bramki na trawiastym boisku). Do wyboru do koloru!
  • Gry fabularne (1 godzina) – 250 zł: można wejść w świat wyobraźni i pełen niespodzianek storytelling. Gry fabularne to doskonały sposób na kreatywne myślenie, rozwijanie umiejętności interpersonalnych i wspólną przygodę.
  • Dodatkowy animator (1 godzina) – 120 zł: Dwie głowy to za mało? Dodaj dodatkowego animatora czasu wolnego, aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i zorganizować więcej konkursów oraz zabaw.
  • Dodatkowa godzina wynajmu: 419 zł  (następna godzina 10% zniżki). Odkryj dłużej świat rozrywki na GRAtoWÓZ i ciesz się pełnym spektrum gamingowych doznań!

Kontakt

Dołącz do społeczności profesjonalistów, dziel się pomysłami i rozwijaj swoje projekty w przyjaznym otoczeniu. Skorzystaj z naszej przestrzeni coworkingowej już teraz – zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Twój sukces zaczyna się tutaj!

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.